video

God kvalitet offsettrykkmaskiner Reservedeler Tørre autoteppevaskekluter

1) Bruk av høykvalitets ikke-vevde råvarer og importert høykvalitets produksjon av rengjøringsløsninger;2) Stabil kvalitet, rask leveringstid;3) I henhold til de opprinnelige kravene til Komori

  • produkt introduksjon

11409184600_69333126副本

Reservedeler for offsettrykkmaskiner av god kvalitet Tørre autoteppevaskekluter

  • Tilgjengelig for de fleste av de populære pressemodellene og tilgjengelig for tilpasning

  • To farger, blå for en overlegen rengjøringsytelse og hvit for utmerket rengjøringsytelse til en økonomisk pris

  • 500m jumboruller

  • Laget av høykvalitets tremasse/polyester spunlaced nonwovens

  • Utmerket absorpsjon med vann og løsemiddel

  • Lofriog ingen riper på gummiteppet



0

Trykk på ModellKlutbredde (mm)Klutlengde (m)Rull/Eske
Heidelberg SM10210401710
Heidelberg M60098512.810
Heidleberg M30001461810
Heidelberg S300018421110
komoriL20540620
Komori 26684910
komori L287446-910
Komori LSX40107413.510
Komori L40105413.510
Komori A37964910
Ryobi520533910
Ryobi524533910
Ryobi680684910
Ryobi750774910
Ryobi925924910
RYOBI 784774910
Ryobi920924910
KBA74750910
KBA Rapida 105/10610701610
KBA Rapida 14214601310
KBA Rapida 1621657910
KBA-sjef16451010
KBA 2052060810
Komori 29774910
Mitsubishi Diamond 300010501710
Mitsubishi Diamond 1000 LS745910
Mitsubishi 3F10501310
Mitsubishi 5F13301310
Mitsubishi V300010801710
Mitsubishi DF4115418.510
Mitsubishi 3FR+3HC105418.510
Mitsubishi 6F147018.510
Mitsubishi D1F740910
Mitsubishi D4F11541110
Akiyama JP4010501710
Akiyama JP4411501710
Sakurai OL 66SD677910


4

spunlace nonwoven Offset printing cleaning wipes Automatic Blanket Wash Cloth Roll


Spørsmål: Hvordan kan jeg få prøven?
A: Hvis du trenger prøve for å teste, kan vi lage det i henhold til forespørselen din.
Hvis det er vårt vanlige produkt på lager, betaler du bare fraktkostnad og prøven er gratis.

Spørsmål: Kan du designe for oss?
A: OEM- eller ODM-tjeneste er tilgjengelig. Vi kan designe produkt og pakke basert på kundens krav.

Spørsmål: Hva med fargen?
A: De vanlige fargene på produktene å velge er hvit, grønn, blå. Andre farger kan også velges.

Spørsmål: Hva med materialet?
A: tremasse og polyester nonwoven,

Spørsmål: Hva med ledetid for masseproduksjon?

A: Ærlig talt, det avhenger av bestillingsmengden og sesongen du bestiller.
Generelt sett er ledetiden omtrent 10-15 dager. Så vi foreslår at du starter undersøkelsen så tidligere som mulig.


Populære tags: god kvalitet offsettrykk maskiner reservedeler tørre auto teppe vaske kluter, fabrikk, rabatt, lav pris, laget i Kina

Sende bookingforespørsel

(0/10)

clearall